Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Asistent/ka ředitele pro vědu a výzkum

Asistent/ka ředitele pro vědu a výzkum

  • zajištění chodu kanceláře
  • organizování schůzek,
  • kompletace pracovních podkladů,
  • řešení operativních úkolů,
  • organizaci pravidelných porad a tvorbu zápisů z porad vedení,
  • spolupráce na tvorbě prezentací pro vedení společnosti,
  • zajišťování zahraničních a tuzemských návštěv

Náplň práce:

Obecné požadavky na uchazeče:

  • vysokoškolské či středoškolské vzdělání s maturitou,
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem,
  • praxe na obdobné pozici (výhodou), práce je vhodná i pro absolventku,
  • výborná znalost práce na PC – MS Office, SAP výhodou,
  • aktivním přístupem k práci, příjemným vystupováním, organizačními schopnostmi a zodpovědností, s loajalitou ke společnosti,
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • práce na plný úvazek,
  • flexibilní pracovní doba,
  • příjemné prostředí kooperujícího pracovního týmu,
  • zaměstnanecké výhody: závodní stravování, příspěvek na životní připojištění, 1 týden dovolené navíc, zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky

Nástup je možný ihned.

K životopisu prosím přidejte i motivační dopis.
Pokud během následujících 4 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu na Váš životopis, nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení.

Kontaktuje nás

Personalistka: Jana Mazálková

životní pojištění
stáže, školení,
konference