Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Koordinátor pracovní skupiny autonomní dopravy a inovací

Koordinátor pracovní skupiny autonomní dopravy a inovací

Náplň práce:

  • koordinace pracovních skupin zabývajících se autonomní dopravou
  • koordinace výzkumných činností,
  • administrativní podpora přípravy a realizace projektů,
  • komunikace s partnery projektů,
  • odpovědnost za plnění finanční a časové stránky projektů,

Požadavky:

  • VŠ vzdělání humanitního / ekonomického zaměření,
  • Komukativnost,
  • Spolehlivost, pečlivost,
  • anglický jazyk na úrovni B2,

Výhodou:

  • řidičský průkaz B,
  • znalost dalších jazků,
  • zkušenost s koordinací výzkumných projektů

Nabízíme:

  • práce na plný nebo zkrácený úvazek (min. 0,6),
  • flexibilní pracovní doba,
  • 5 týdnů dovolené,
  • možnost osobního rozvoje v problematice projektů,
  • příjemné prostředí kooperujícího pracovního týmu,

Ke strukturovanému životopisu prosím přiložte i krátký motivační dopis.

Pokud během následujících 4 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu na Váš životopis, dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídal našim požadavkům.

Kontakt: Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766