Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Projektový ekonom/projektová ekonomka

Projektový ekonom/projektová ekonomka

  • příprava podkladů k realizovaným projektům
  • kontrola a přebírání výsledků od odborných oblastí a účtárny
  • kompletace ekonomických a účetních podkladů pro zprávy projektů
  • kontrola a ekonomický reporting rozpočtů komplexních projektů
  • roční rozplánování a kontrola čerpání projektů
  • ekonomika připravovaných průřezových projektů

Centrum dopravního výzkumu, v. v. i., hledá vhodného uchazeče na pozici projektový ekonom/projektová ekonomka.

Co vás čeká:

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • praktické zkušenosti s ekonomikou projektů/zakázek
  • alespoň základní zkušenosti s účtováním dotačních projektů
  • preciznost, zodpovědnost, loajálnost
  • základní znalost angličtiny

Co vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • zaměstnanecké benefity
  • dobré pracovní zázemí
  • uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností
  • možnost dalšího vzdělávání

Své životopisy, prosím, posílejte do 17. 3. 2017.

Pokud během následujících 4 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu na Váš životopis, dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídal našim požadavkům.

Ke svému životopisu nám přidejte také motivační dopis, abychom se dozvěděli, proč se chcete této práci věnovat.

Budeme se na Vás těšit!

Kontaktuje nás

Personalistka: Mgr. Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766, 601 351 300

Benefity pro naše zaměstnance
HR benefity

pružná pracovní doba
(10:00 - 14:00 pevná část)
5 týdnů
dovolené
penzijní pojištění
životní pojištění
stáže, školení,
konference

stravenkový paušál
(máme i jídelnu)
Multisport karta
zvýhodněné
mobilní tarify
příspěvek na volnočasové
aktivity