Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Projektový manažer (pro projekt mezinárodní spolupráce SN/CZ a pro Celostátní průzkum dopravního chování)

Projektový manažer (pro projekt mezinárodní spolupráce SN/CZ a pro Celostátní průzkum dopravního chování)

Náplň práce:

  • koordinace pracovních skupin mezinárodního projektu zabývajícího se přípravou Plánu udržitelné městské mobility a elektromobilitou (CDV je partner projektu)
  • koordinace prací na Celostátním průzkumu dopravního chování – Česká republika v pohybu
  • odpovědnost za plnění finanční a časové stránky projektů
  • příprava podkladů pro lead-partnera
  • komunikace s lead partnerem a partnery z Drážďan

Nabízíme:

  • práce na plný nebo zkrácený úvazek (min. 0,8)
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavá práce v perspektivním oboru dopravního plánování
  • možnost osobního rozvoje v problematice projektů
  • mladý a rozvíjející se pracovní tým

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • MS Excel, MS PowerPoint
  • zodpovědný přístup a preciznost
  • komunikační schopnosti a prezentační dovednosti
  • anglický jazyk B2

Výhodou:

  • řidičský průkaz B
  • německý jazyk
  • zkušenost s dotačním programem INTERREG (SN/CZ)

Výkon práce: centrála CDV v Brně.
Strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem zasílejte na michal.lazor@cdv.cz do 13. 4. 2017.

Pokud neobdržíte zpětnou vazbu na Váš životopis do tří týdnů od jeho odeslání, nepostoupili jste ve výběrovém řízení do dalšího kola.

Kontakt: Ing. Michal Lazor
E-mail: michal.lazor@cdv.cz
Telefon: 541 641 218