CZ | EN
Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Psycholog/psycholožka pro oblast hloubkové analýzy dopravních nehod

Psycholog/psycholožka pro oblast hloubkové analýzy dopravních nehod

Náplň práce:

  • práce v terénu u dopravních nehod - psychologická krizová intervence; sběr dat od účastníků nehod prostřednictvím rozhovoru
  • zpracování dat, analýza a publikační činnost
  • práce na výzkumných projektech
  • nepravidelná pracovní doba (práce na 12ti hodinové směny, denní i noční od 6:00 – 18:00)

Požadavky:

  • dokončené magisterské studium psychologie
  • zájem o výzkumnou a publikační činnost v oblasti dopravy
  • komunikační dovednosti
  • znalost AJ alespoň na úrovni B1
  • schopnost jednat v krizových situacích, psychická odolnost
  • praxe v krizové intervenci výhodou

Nabízíme:

  • práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu
  • zajímavá a pestrá pracovní náplň
  • možností vzdělávání
  • účast na odborných konferencích
  • nástup možný ihned

Pozice vhodná i pro absolventa.

Vaše životopisy a motivační listy zasílejte, prosím, do 29. 3. 2017.

Pokud neobdržíte zpětnou vazbu na Váš životopis do tří týdnů od jeho odeslání, nepostoupili jste ve výběrovém řízení do dalšího kola.

Pracoviště: Centrum dopravního výzkumu, v. v. i., Líšeňská 33a, Brno

Kontakt: Mgr. Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766