Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Specialista pro výchovu a vzdělávání v dopravě

Specialista pro výchovu a vzdělávání v dopravě

Do kolektivu, kde řešíme problémy s bezpečností dopravy, právě hledáme kolegu/kolegyni se zájmem o výchovu a vzdělávání v dopravě se zaměřením na zvyšování bezpečnosti.

Hledáme kolegu/kolegyni s

  • ukončeným vysokoškolským vzděláním
  • znalostí angličtiny, případně i dalšího jazyka
  • zkušeností v oblasti vzdělávání dětí, mládeže, řidičů nebo učitelů v autoškole
  • zájmem dále se odborně rozvíjet a společně s námi hledat nové možnosti, jak zvyšovat bezpečnost v dopravě

Nabízíme:

  • práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu
  • zajímavou a pestrou pracovní náplň
  • možnost dalšího vzdělávání
  • účast na odborných konferencích
  • nástup možný ihned

Pokud neobdržíte zpětnou vazbu na Váš životopis do tří týdnů od jeho odeslání, nepostoupili jste ve výběrovém řízení.

Kontakt: Mgr. Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766