Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Specialista výjezdového týmu analýzy dopravních nehod – specializace dopravní inženýr

Specialista výjezdového týmu analýzy dopravních nehod – specializace dopravní inženýr

Náplň práce:

  • analýza dopravní infrastruktury v místě dopravní nehody
  • navrhování úprav a opatření ke snížení rizikových faktorů,
  • zaměřování místa dopravní nehody,
  • simulace nehodového děje,
  • práce na projektech týkajících se dopravních nehod,
  • publikační činnost v odborných časopisech, prezentace na konferencích

Informace o pozici:

  • práce v nepravidelném provozu, dvanáctihodinové směny (denní i noční, 2 víkendy v měsíci),
  • práce v terénu na místech dopravních nehod i v kanceláři,
  • práce ve stabilním týmu specialistů

Požadavky:

  • VŠ vzdělání technického směru, nejlépe dopravní inženýrství/stavební inženýrství - dopravní stavby,
  • zájem o práci v oblasti výzkumu a vývoje se zaměřením na dopravu,
  • pozice vhodná i pro absolventa (praxe v oboru výhodou),
  • práce na PC – MS Office (Exel, Word, Power Point),
  • znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou,
  • řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)

Výhodou:

  • znalost problematiky analýzy dopravních nehod,
  • znalost software Virtual Crash / PC Crash,
  • statistický SW (např. SPSS)

Nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání, pracovní stáže v zahraničí,
  • podporu doktorského studia při práci,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • firemní benefity (5 týdnů dovolené, mobilní tarify),
  • sociální fond (příspěvek na důchodové pojištění, životní pojištění apod.),
  • práci na HPP, nástup možný ihned

Pokud neobdržíte zpětnou vazbu na Váš životopis do tří týdnů od jeho odeslání, nepostoupili jste ve výběrovém řízení do dalšího kola.

Pracoviště: Brno, Líšeňská 33a

Zájemci budou po telefonickém hovoru vyzváni k pohovoru v místě pracoviště.

Kontakt: Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766