Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Specialista výjezdového týmu analýzy dopravních nehod – specializace psycholog / psycholožka

Specialista výjezdového týmu analýzy dopravních nehod – specializace psycholog / psycholožka

Náplň práce:

  • psychologická krizová intervence, rozhovory s účastníky na místě dopravní nehody
  • spolupráce na analýze chování lidského faktoru před a během nehodového děje
  • publikační činnost v odborných časopisech, prezentace na konferencích
  • práce na výzkumných projektech v oboru psychologie
  • sběr dat od účastníků dopravních nehod

Informace o pozici:

  • práce v nepravidelném provozu, dvanáctihodinové směny (denní i noční, 2 víkendy v měsíci)
  • práce v terénu na místech dopravních nehod i v kanceláři
  • práce ve stabilním týmu specialistů

Požadavky:

  • dokončené magisterské studium psychologie
  • komunikační dovednosti
  • znalost AJ alespoň na úrovni B1
  • schopnost jednat v krizových situacích, psychická odolnost

Výhodou:

  • praxe v krizové intervenci výhodou
  • statistický SW (například SPSS)

Nabízíme:

  • práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání, pracovní stáže v zahraničí
  • příjemné pracovní prostředí
  • práci na HPP
  • firemní benefity
  • nástup možný ihned
Pozice vhodná i pro absolventa.

Kontakt: Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766