Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Vedoucí IT týmu

Vedoucí IT týmu

Do čela našeho IT týmu hledáme „ajťáka“ nebo „ajťačku“ se zájmem o vývoj vlastního software, jeho další rozvoj a údržbu. Povedete oddělení o 10 lidech, od správců výpočetní techniky po programátory. Máte-li zkušenosti s vedením lidí a touhu řešit komplexní problémy v rámci IT, dejte nám vědět.

 Brno

Co Vás čeká za práci?

  • Rozvíjet a udržovat interně vyvinuté aplikace a tvořit software na míru pro výzkumné projekty,
  • definovat požadavky na SW a HW v rámci interního vývoje (orientace na produkt) a externího nákupu (rozvoj IT systémů instituce),
  • plánovat a organizovat činnost 10ti členného týmu (programátoři a správci VT) s důrazem na kvalitu výstupu a dodržení termínu,
  • podílet se na definování, prosazování, vylepšování a dodržování strategie IT a vize pro celou instituci.

Znalosti a schopnosti, se kterými u nás máte dveře otevřené:

  • 5+ let praxe v IT, alespoň 2 roky na vedoucí pozici,
  • všeobecná orientace v IT, zejména v moderních technologiích,
  • zkušenosti s PHP 8+, MySQL, Nette 3+, OOP, React, Typescript, Node.js, GraphQL, REST api, Git, Linux, Docker, psaním testů (ideálně automatizovaných),
  • komunikační a organizační dovednosti, analytické myšlení,
  • zájem o kybernetickou bezpečnost,
  • aktivní znalost anglického jazyka na úrovni čtení a psaní dokumentace.

Co nás potěší, když budete mít navíc:

  • Zkušenosti s CI/CD,
  • zájem o dopravu v různých formách.

Pozice je vhodná i pro osoby s hendikepem pohybového aparátu.

Kontaktuje nás

Personalistka: Jana Mazálková

životní pojištění
stáže, školení,
konference